Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową Wrocław

Szybkie i skuteczne ocieplenie poddasza metodą natryskową

Skorzystaj z nowoczesnej, szybkiej i skutecznej metody ocieplenia poddasza za pomocą pianki poliuretanowej metodą natryskową. Jest to obecnie najszybsza i w pełni efektywna metoda docieplania poddasza.

Bardzo krótki czas realizacji prac

Atrakcyjna cena docieplenia

Brak mostków termicznych

NOWBUD WROCŁAW

NATRYSKOWE OCIEPLANIE PODDASZY PIANKĄ PUR

Natryskowa metoda ocieplania poddasza

Natryskowa metoda ocieplania poddasza pianą otwartokomórkową PUR to w skrócie ocieplanie za pomocą izolacji pianką PUR. Jest to znana od lat metoda ocieplania poddaszy, zwłaszcza tych, które są remontowane. Zaczyna być także coraz bardziej popularnym sposobem ocieplania dachów zaraz obok ocieplania za pomocą wełny mineralnej. Izolację natryskową łatwo wykorzystuje się w miejscach trudnodostępnych. Jej zaletą również jest to, że bardzo dobrze przylega do izolowanych powierzchni. Dodatkowo dzięki tej metodzie możliwe jest sprawić, że zimą w pomieszczeniu będzie cieplej, natomiast latem nie będzie dochodzić do mocnego nagrzewania się. Pianki otwartokomórkowe cechują się elastycznością i dobrą przepuszczalnością pary wodnej, co czyni je doskonałymi do izolacji materiałów takich, jak drewno.

Pianki PUR nakładane metodą natryskową są uznane za jeden z najlepszych materiałów termoizolacyjnych. Wyróżniają się doskonałymi parametrami użytkowymi, bardzo dobrą precyzyjnością aplikacji, a przede wszystkim wysoką trwałością. Warto również podkreślić, że inne elementy budynków również można zabezpieczyć przed utratą ciepła za pomocą tej metody. Należy także wziąć pod uwagę, że pianki są efektywne i wydajne. Nawet w porównaniu z innymi produktami wypadają pod tym względem lepiej. Ma to istotne znaczenie, ponieważ właściwa izolacja zapobiega nie tylko utracie ciepła, ale też przyczynia się do zmniejszenia kosztów związanych z ogrzewaniem domu oraz zapobiega przedostawaniu się wilgoci, która jest następstwem rozwoju grzybów i pleśni.

Oferujemy usługi ocieplenia metodą natryskową pianą PUR we Wrocławiu, które zapewniają komfort przez długie lata.

Izolacje natryskowe poddasza - Wrocław
Natrysk piany PUR na poddaszu
Skuteczna izolacja natryskowa poddasza pianą PUR
Nowoczesna izolacja poddasza we Wrocławiu

Izolacja pianą PUR – komfort i trwałość na lata – Ocieplenia poddasza Wrocław

Ocieplenie poddasza pianką PUR jest gwarancją trwałości na wiele lat. Producenci podają minimum 25 lat gwarancji na brak zmienności parametrów izolacji i trwałość. To zapewnia komfort na kilkadziesiąt lat. Utrzymywanie stałej temperatury będzie możliwe przez bardzo długi czas, jeśli termoizolacja zostanie wykonana przy użyciu pianki PUR. Jej cechą charakterystyczną jest to, że ma ona doskonałe właściwości izolacyjne. Dzięki czemu przez okres długich lat zimą nie będzie zachodzić konieczność intensywnego ogrzewania, co przyczynia się do redukcji kosztów w tym związanych. Jednak nie na tym kończą się właściwości pianki PUR. Dodatkowo latem pianka PUR uniemożliwia nadmierny przepływ ciepła do wewnątrz, co oznacza, że w upalne dni w pomieszczeniu będzie znacznie chłodniej.

Pianka PUR jest materiałem poliuretanowym, który wyróżnia się wyjątkową odpornością na wilgoć i zmiany temperatur. Dlatego jest bardzo dobrym rozwiązaniem ze względu na zmieniające się pory roku, a co za tym idzie nagłe zmiany pogody, a tym samym temperatury. Chroni nie tylko przed uciekaniem ciepła, ale też zapobiega powstawaniu wilgoci. A przez to też szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni, które stają się trudne do usunięcia w przypadku wadliwych materiałów.

Jeśli interesują Cię usługi ocieplania poddaszy pianą PUR we Wrocławiu – zapraszamy do współpracy.

Ocieplenie poddasza pianką – Przewaga piany PUR w izolacji poddaszy nad innymi materiałami

Ocieplanie pianką PUR można wykorzystywać nie tylko do ocieplania poddaszy, ale również do izolacji fundamentów, zbiorników i rurociągów, dachów, ścian budynków. Pianka PUR ma przewagę nad znanymi i popularnymi materiałami, jakimi są, chociażby wełna mineralna, która posiada słabą izolację, a także jest już nieco przestarzałą metodą ocieplania. Również styropian nie ma tak trwałych właściwości, ani też gwarancji. W ich przypadku gwarancja firm ociepleniowych wynosi 5-10 lat. Piankę PUR charakteryzuje głównie szczelność i trwałość. Są to najważniejsze cechy w aspekcie ocieplania budynków. Pozwalają zapobiec utracie ciepła w znacznym stopniu, przy czym warto nadmienić, że dachem może uciekać ono nawet do 30%.

Ocieplanie poddasza we Wrocławiu pianką PUR jest możliwe i – co więcej – najskuteczniejsze względem innych popularnych metod. Atutem pianki PUR jest to, że jest ona w stanie dostać się do każdego zakamarka i zakątka, a tym samym doskonale przylega do podłoża. Dzięki temu zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej. Co skutkuje efektywną ochroną przed oddawaniem ciepła na zewnątrz. Dlatego jest tak polecaną metodą w przypadku ocieplania dachów i poddaszy. Warto też wspomnieć, że ceny ocieplania poddaszy metodą natryskową nie są mocno wyższe w porównaniu do pozostałych metod ocieplania. W tym wypadku bardziej opłacalne jest dołożyć trochę do inwestycji, która zwróci się w szybkim czasie i zrekompensuje wydatek.

Natryskowa metoda ocieplania poddasza pianą PUR to niewątpliwie dobra, korzystna i jedna z najlepszych dostępnych na polskim rynku metod ocieplania. Wyróżnia się bardzo dobrą trwałością, a cenowo nie odbiega zbyt daleko od innych sposobów ocieplania. Jeśli chcesz pozbyć się problemu związanego z utratą ciepła z budynku bądź wnikaniem wilgoci, rozważ ocieplanie natryskowe pianą PUR. To gwarancja komfortu i trwałości na kilkadziesiąt lat, co daje ogromną satysfakcję wśród klientów. Jest to niezawodna metoda, a gwarancja materiałów posiada znaczną przewagę nad innymi popularnymi materiałami wykorzystywanymi do izolacji.

Darmowa wycena izolacji natryskowej